خطا‌‌ها‌ی زیر رخ داد:
Warning [2] A non-numeric value encountered - Line: 220 - File: inc/languages/persian/global.lang.php PHP 7.2.34 (Linux)
File Line Function
/inc/languages/persian/global.lang.php 220 errorHandler->error
/inc/class_language.php 147 require_once
/global.php 90 MyLanguage->load
/showthread.php 28 require_once
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرامیداشت روز جهانی نجات غریق
#1
"Lifeguards" 
Heroes of the Beach, Pool, Lake and Park
"نجات غریق ها" 
 قهرمانان ساحل، استخر، دریاچه و پارک های آبی 

۳۱ جولای روز گرامیداشت مقام نجات غریق 

در ساحل، استخر، پارک آبی، استراحتگاه آبی یا استخر منطقه شما، نجات غریق ها آماده و واجد شرایط برای نظارت و کمک به شناگران و انجام اقدامات نجات در مواقع اضطراری هستند. این متخصصان امداد و نجات/ایمنی عمومی، هوشیار و مراقب و آماده  هستند تا دیگران بتوانند از آب لذت ببرند.

فراتر از یک شغل

ممکن است در محیط آبی زیر نور آفتاب بودن سرگرم کننده به نظر برسد، اما این واکنش دهندگان اولیه ی دارای صلاحیت و گواهينامه، مدام در حال آموزش هستند تا مهارت های نجات خود را حفظ و به روز کنند، سرویس های عالی به مهمانان و استفاده کننده گان از محیط های آبی ارائه می دهند، پاکیزگی و ضد عفونی بودن آب استخر را به درستی تضمین می کنند و برای حفظ ایمنی چشم از مهمانان بر نمی دارند.

آموزش دیده و آماده واکنش

به عنوان اولین واکنش دهنده، ناجیان غریق حرفه ای در احیاء قلبی ریوی CPR، تجویز اکسیژن، استفاده از AED و کمک های اولیه، آموزش دیده و گواهینامه دریافت می کنند. مهارت های آنها هم در آب و هم در خشکی ارزیابی و تائید می شود. آنها مسئولیت بزرگی بر عهده دارند،  سلامت و ایمنی خود را به خطر می اندازند و خود را در معرض ابتلای بیماری و آسیب احتمالی قرار می دهند.

اول ایمنی

ناجیان غریق، مجریان دقیق و سختگیر قوانینی هستند که برای محافظت از شناگران طراحی شده اند، دلسوزی و مراقبت خود را برای کمک به خانواده ها در پوشیدن جلیقه نجات، پاسخ به سؤالات و حفظ پروتکل بهداشتی دقیق افزایش می دهند. نجات غریق ها قهرمانان ساحل، استخر، دریاچه و پارک های آبی هستند.

چگونه روز جهانی قدردانی از نجات غریق را گرامی بداریم

از نجات غریق های استخر، ساحل، پارک آبی، ورزشگاه یا باشگاه نجات غریق محلی خود به سادگی با گفتن «ممنونم برای همه کارهایی که انجام می دهید» تشکر کنید. اگر ارگان شما ناجیان غریق استخدام می کند، از آنها با پوسترهای تشکر ویژه، پست هایی در شبکه های اجتماعی، مهمانی کارکنان، یک لبخند، در اختیار گذاشتن یک کولر یا تهویه مطبوع یا آب سرد کن پر از آب سرد اضافی یا حتی دعوت به صرف بستنی تشکر کنید. 

بهترین راه برای نشان دادن قدردانی خود از یک نجات غریق این است که قوانین مجموعه آبی را رعایت کنید، مراقب فرزندان یا شناگران ضعیف خود باشید و با کمال میل از توصیه ها و دستورالعمل های نجات غریق پیروی کنید. 

 پابلیک سیفتی/ایمنی عمومی :Bublic Safety
 اولین واکنش دهنده:First Responder


مجید آذرشب 
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان