خطا‌‌ها‌ی زیر رخ داد:
Warning [2] A non-numeric value encountered - Line: 220 - File: inc/languages/persian/global.lang.php PHP 7.2.34 (Linux)
File Line Function
/inc/languages/persian/global.lang.php 220 errorHandler->error
/inc/class_language.php 147 require_once
/global.php 90 MyLanguage->load
/showthread.php 28 require_once
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سازمان FRTI
#1
Photo 
[عکس: FRTI-primary-page-web.jpg]
 
درباره FRTI:

سازمان اینترنشنال ترینینگ یا ITI، موسسه FRTI را ایجاد نمود تا نیاز بازار به افراد غیر حرفه ای در زمینه امداد و نجات را برآورده کند.
ITI تجربه بالائی در زمینه توسعه متریالهای آموزشی و پشتیبانی کردن از مربیانی که دوره های مختلفی را در زمینه فعالیتهای گوناگون برگزار میکنند دارد. ITI دانش لازم را بکار برده و به امید ایجاد افراد نجات دهنده با آگاهی بهتر و به روزتر آن را بر روی بازار قدیمی افراد غیر حرفه ای به عنوان ناجی اعمال کرده است. FRTI سهمی در فراهم کردن سیستم های به روز برای آموزش و فراهم کردن سرویس های مشتریان با بهترین کیفیت برای مربیان و مراکز غواصی است.
کیفیت آموزش:
شاگردان با تجربه می دانند که کیفیت مربی تفاوت چشمگیری در کیفیت آموزششان ایجاد می کند. مربیان FRTI از پیشگامان در زمینه آموزش ناجیان غیر حرفه ای محسوب می شوند. چه مربیتان بهیاری باشد که بصورت پاره وقت آموزش می دهد و چه مربی CPR تمام وقت برای محیط کار باشد، نه تنها مدرک لازم را دارد، بلکه شایستگی لازم را نیز داراست.
موسسه ای با آموزشهای آنلاین آسان
FRTI یک موسسه با آموزشهای آنلاین آسان است که اعضای آن مدام در حال رشد هستند. دارای فروشگاه آنلاین است، به خبرنامه های اعضاء متصل است و 24 ساعته در دسترس است. پلتفورم آموزش آنلاین ما برای راحتی شاگردان و مربیان طراحی شده و مراحل پیشرفت شاگردان و نمراتشان بصورت مداوم در هر زمانی برای مربی قابل دسترس است.
Mohammad Hosseinpour
TDI/SDI/FRTI IT
SDI Course Director Trainer
PADI Master Instructor
EFR Instructor Trainerپاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان